Strona główna
Polski Związek Emerytów
Rencistów i Inwalidów
Koło Gminne Nr 7 w Leśniowicach

Spotkanie z okazji „Gminnego Dnia Seniora”W dniu 18 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się spotkanie z okazji „Gminnego Dnia Seniora” zorganizowane przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Koło Gminne Nr 7 w Leśniowicach.

W spotkaniu uczestniczył Pan Kazimierz Mazurek Przewodniczący Okręgowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Chełmie, Pani Barbara Mikołajczyk Skarbnik Związku Emerytów, Pan Stefan Prokop Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice,  Pani Wioletta Pilipczuk Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Leśniowicach, Pani Agnieszka Raczyńska Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach, sponsorzy, oraz Członkowie i sympatycy Koła Gminnego Nr 7 w Leśniowicach na czele z Przewodniczącą Panią Barbarą Jamróz.

Podczas spotkania niespodzianką był występ uczniów kl VII ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach z Panią Katarzyną Niebrzydowską.

Przewodnicząca koła Pani Barbara Jamróz złożyła życzenia zdrowia, pogody ducha, długich lat życia oraz spełnienia marzeń. Wystąpienie zakończyła cytatem „Źle jest zmarnować młodość, ale całkiem głupio zmarnować starość” i życzeniami udanej zabawy w tak szczególnym dniu.

Do życzeń dołączył się Pan Stefan Prokop Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice.

Głos zabrał również Pan Kazimierz Mazurek Przewodniczący Okręgowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Chełmie, który również złożył życzenia emerytom a także nakreślił trudną sytuację seniorów o poprawę której zabiega w Warszawie.

W imieniu Zarządu Koła Pani Barbara Jamróz podziękowała wszystkim osobom które przyczyniły się do przygotowania święta, samorządowcom za poparcie działalności koła, oraz gorąco podziękowała sponsorom, którzy zaszczycili swoja obecnością.

Uczestnicy spotkania mile i przyjemnie spędzili czas przy wspólnym poczęstunku oraz dobrej zabawie przy oprawie muzycznej, którą zapewnił Zespół Muzyczny Trio-Top w składzie Daniel Jagnicki i Mariusz Banach.

Miłym zaskoczeniem dla wszystkich gości był tort z zimnymi ogniami przygotowany przez seniorów, a następnie odśpiewanie Hymnu Emerytów oraz sto lat.

Przygotowanie tak uroczystego i wyjątkowego spotkania było możliwe dzięki wsparciu finansowemu i rzeczowemu sponsorów, którymi byli właściciele firm i przedsiębiorcy oraz osoby prywatne z terenu Gminy Leśniowice, za co składamy im serdeczne podziękowania.

  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśniowicach
  • Bank Spółdzielczy w Leśniowicach
  • Sklep Groszek w Leśniowicach- Elżbieta i Jarosław Tarajko
  • Renata i Zbigniew Popielniccy – Sklep Spożywco przemysłowy w Leśniowicach
  • Punkt Apteczny w Leśniowicach – Joanna i Tomasz Lenart
  • Teresa Prokop – sołtys Horodyska
  • Izabela Jarosław Łoś - gospodarstwo rolne
  • Kamil Chęć – gospodarstwo rolne
  • Janusz Chęć
  • Janusz Kubina


Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania w tak licznym gronie.

oprac. Judyta Mróz

© 2001-2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone