Strona Główna>>>

 

Konkurs Papieski


       

 

W dniu 10 maja 2011 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbył się Gminny Turniej Wiedzy o Papieżu Janie Pawle II i Konkurs plastyczny "Jan Paweł II w oczach dzieci".

Uczestnikami turnieju byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, Rakołupach, Sielcu i Teresinie. Wiedzę na temat życia i twórczości Karola Wojtyły oraz jego działalności jako papieża, prezentowały trzyosobowe zespoły z klas IV – VI.

Komisja oceniająca w składzie: Pani Agata Ścibak, Pani Barbara Hulkiewicz i Ksiądz Andrzej Walencik przyznała dwa I miejsca dla uczniów Szkoły Podstawowej w Sielcu oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Rakołupach. II miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, III miejsce uczniowie Szkoły Podstawowej w Teresinie. Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny „Jan Paweł II w oczach dzieci”, w którym brali udział uczniowie klas I-III. I miejsce zajął Mikołaj Pawliczuk, II Karolina Malinowska, III Piotr Okoń, wszyscy ze Szkoły Podstawowej w Sielcu. Wyróżniona została również praca plastyczna Sebastiana Góździa ze Szkoły Podstawowej w Rakołupach.

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach oraz dyplomy.

Oprac. Ks. A. Walencik

 

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>