Strona Główna>>>

 

Gminny Turniej Sprawnościowy dla klas I-III


       
      

W dniu 9 maja 2013 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Teresinie odbył się Gminny Turniej Sprawnościowy dla klas I-III.

          W turnieju udział wzięły dziesięcioosobowe drużyny ze szkół w: Rakołupach, Leśniowicach i Teresinie. Drużyny rywalizowały na czas w 8 konkurencjach sprawnościowych, między innymi: slalom między pachołkami, bieg z piłeczką, rzuty woreczkami do celu, wyścig z szarfą, wyścig na czworaka, sadzenie ziemniaków, wyścig z łyżką i piłeczką pingpongową i bieg w workach.

          Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Teresinie, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, a trzecie drużyna ze Szkoły Podstawowej w Rakołupach.

        W miłej i przyjaznej atmosferze dzieci wykazywały się szybkością, sprawnością, celnością rzutów oraz bardzo dobrą koordynacją wzrokowo – ruchową.

Turniej przygotowała i poprowadziła Pani Alicja Jagnicka. Laureaci turnieju otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach.

       oprac. Monika Durko

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>