Strona Główna>>>

Odbyte spotkania

Sezon 2004/2005 - runda wiosenna

"Astra" Leśniowice - seniorzy


Data spotkania: 10 kwietnia 2005 r.

"Frassati" Fajsławice

  "Astra" Leśniowice

  8:1 (3:1)  

Scibor

Basiński

Gasak (73 P.Olech)

Mazurek (69 Bżeziak)

Madeja

Basiński

Mazurkiewicz

Furmaniak (59 M. Dolędka)

Kasperek

Olech

Pilipczuk

Masiuk

Pieczykolan

Szwarc (75 R. Prucnal)

Rykała

Domański

Pieńkowski

Wnuk (85 R. Gnida)

Kormański (60 G. Skubisz)

Lipiak

Kędziora

Bramki

45 min, 20 min. J. Olech

30 min, 77 min. Mazurkiewicz

47 min, K. Basiński

72 min, (karny), 85 min. Ł. Kasperek

 

33 min. P. Lipiak

Mecz do 18 minuty wyrównany dopiero po czerwonej kartce otrzymanej za faul taktyczny przez Piotra Pieczykolana drużyna Frassati przejeła inicjatywę: w 20 min. objeła prowadzenie. Ambitnie grająca drużyna Astry nie załamała się: grając w dziesięciu przeprowadziła kilka składnych akcji które nie przyniosły bramki. Jedna z akcji gospodarzy przyniosła im prowadzenie 2:0. W 30 min. na pozycję sam na sam z bramkarzem Frassati znalazł się Wnuk Sebastian ale trafił w słupek. W 33 min. rzut rożny wykonywał Wnuk i to dośrodkowanie wykorzystał P. Lipiak i było 2:1. Już w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Frassati strzeliło trzecią bramkę. Druga połowa to wyraźna przewaga gospodarzy którzy przy bardzo słabej postawie bramkarza Astry i przewadze jednego zawodnika strzeliła kolejne bramki. Walcząca drużyna Astry nie może zaliczyć tego meczu do udanych. Debiut trenerski Sebastiana Wnuka nie wyszedł pomyślnie.


Data spotkania: 13 kwietnia 2005 r.

"Unia" Rejowiec

  "Astra" Leśniowice

  6:2 (5:1)  
 

Bobel,

Pietruszka,

Zieliński,

G. Skubisz,

Pieńkowski,

Szwarc,

Prucnal (Sołtys 30) (Smalej 40) (Barżał 55),

Wnuk,

Domański,

Kędziora,

Lipiak.

 

Bramki

 

Kędziora-1 (38 min.)

Lipiak-1 (60 min.)

 

Z powodu przełożenia kolejki z niedzieli na środę drużyna z Leśniowice miała kłopoty ze skompletowaniem składu oprócz tego za czerwone kartki musieli pauzować G. Skrzypa i P. Pieczykolan. Astra na mecz wyszła praktycznie gołą jedenastką, bo na ławce zasiedli tylko juniorzy, którzy grali cały mecz w juniorach i w seniorach mogli zagrać tylko po 10 minut. Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy, którzy tylko przez chwilę oddali inicjatywę gościom, co udowodnili strzelając pięć bramek. „Astra” mogła strzelić jeszcze jedną bramkę, ale w 25 minucie karnego nie wykorzystał Lipiak, dziesięć minut później karnego strzelił Kędziora. Na domiar złego w 28 min. poważnej kontuzji doznał Prucnal (Złamana noga), od tego momentu po 10 minut zagrało trzech juniorów i od 65 min. „Astra” w dziesiątkę do końca meczu. Druga połowa bardzo wyrówna, o czym świadczy wynik 1:1 bramkę w 60 min. strzelił Lipiak.


Data spotkania: 17 kwietnia 2005 r.

  "Astra" Leśniowice

  "Znicz" Siennica Różana

  1:2 (0:1)  

Bobel,

Pieńkowski,

Pieczykolan,

Masiuk,

Szwarc,

Pietruszka (Skubisz 45),

Kormański,(Domański 65),

Sołtys,

Wnuk (Zieliński 80),

Kędziora,

Lipiak.

 

Bramki

Kędziora-1 (24 min.)

 

 

Pierwsza połowa to wyraźna przewaga gospodarzy, którzy z kilku dogodnych sytuacji bramkowych wykorzystali tylko jedną. Sytuacji bramkowych nie wykorzystali m.in. Lipiak, Masiuk, Wnuk. Druga połowa to walka w środku pola i akcje podbramkowe jak z jednej i z drugiej strony. Więcej zimnej krwi pod bramką zachowali zawodnicy „Znicza” strzelając dwie bramki wygrywają mecz.


Data spotkania: 24 kwietnia 2005 r.

  "Vojsławia" Wojsławice

  "Astra" Leśniowice

  8:0 (5:0)  
 

Bobel,

Pieczykolan,

Kędziora,

Pietruszka (Skubisz 46),

Pieńkowski,

Sołtys,

Wnuk,

Kormański (Domański 46),

Szwarc,

Lipiak,

Gnida.

 

 

Mecz bez historii bardzo wyraźna przewaga gospodarzy, którzy oprócz strzelonych ośmiu bramek mogli strzelić jeszcze więcej, ale dobra postawa bramkarza „Astry” Bobla uchroniła zespół gości przed kompromitacją. Bardzo słaby mecz w wykonaniu zawodników z Leśniowic, którym wcale nie chciało się biegać i przeszli obok meczu aby go tylko rozegrać.


Data spotkania: 31 kwietnia 2005 r.

  "Astra" Leśniowice

  "Leszkopol" Bezek

  2:1 (0:1)  

Bobel,

Pieczykolan,

Szwarc,

Pieńkowski,

Masiuk,

Kędziora,

Wnuk,

Sołtys (Domański 52),

G. Skubisz,

Weńczuk (Barżał 46),

Lipiak.

 

Bramki

Lipiak-1 (60 min.)

Domański-1 (83 min.)

 

 

Mecz bardzo wyrównany toczony w środku pola. Akcje w pierwszej połowie przeprowadzili raz pod jedną raz pod drugą bramką. Po jednej szybkiej kontrze w pierwszej połowie którą przeprowadzili goście i błędzie obrony „Astry” strzelili bramkę. Druga połowa to napór drużyny gospodarzy, którzy chcieli doprowadzić do remisu i dopiero wprowadzenie na boisko w 52 min. Domańskiego przyniosło skutek. To on w 60 min. dośrodkował do Lipiaka, który strzelił na 1:1. Gospodarze dalej atakowali i to przyniosło skutek w 83 min. indywidualna akcja Domańskiego i strzał z 16 metrów przyniósł upragnione prowadzenie 2:1, którego nie oddali do końca meczu. Wreszcie drużyna z Leśniowice zagrała na niezłym poziomie z dużą chęcią do walki.


Data spotkania: 3 maja 2005 r.

  "Victoria" Żmudź

  "Astra" Leśniowice

  2:1 (0:1)  
 

Bobel,

Pieczykolan,

Pieńkowski (Grudka 65),

Rykała (G.Skubisz 60),

Masiuk,

Wnuk (Domański 46),

Barżał,

Kędziora,

Lipiak (Smalej 55),

Weńczuk,

Sołtys.

Bramki

 

Lipiak-1 (20 min.)

 

Mecz z tych o sześć punktów, dużo walki. Pierwsza połowa to duża przewaga Leśniowice, którzy z kilku stuprocentowych sytuacji (Weńczuk, Lipiak, Masiuk, Barżał) wykorzystali tylko jedną w 20 min. bramkę strzelił Lipiak. W drugiej połowie do ataku ruszyli gospodarze, którzy po zejściu kilku podstawowych zawodników „Astry” stwarzali sobie sytuację bramkowe. W 50 min. sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, którzy zamienili go na bramkę. Do końcowego gwizdka mecz był wyrównany, ale więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którzy w 83 min. po szybkiej kontrze strzelili zwycięską bramkę. Kolejny słaby mecz w wykonaniu Leśniowic.


Data spotkania: 8 maja 2005 r.

  "Astra" Leśniowice

  "Agros" Suchawa

  0:5 (0:1)  

Bobel,

Pieczykolan,

Pieńkowski,

G. Skubisz,

Pietruszka,

P. Pilipczuk,

Rykała,

Wnuk,

Sołtys,

Gnida (Weńczuk 81),

Kędziora.

 

 

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu drużyny z Leśniowice, która powinna prowadzić co najmniej dwoma bramkami ale dogodnych sytuacji nie wykorzystał M. Kędziora. Jedna z nielicznych kontr drużyny Suchawy w 43 min. przyniosła im prowadzenie. Druga połowa to przewaga drużyny gości, która w przeciągu 20 minut strzeliła cztery bramki. Drużynie gospodarzy nie można zarzucić woli walki, ale przy braku kilku podstawowych zawodników sama ambicja nie wystarczyła.


Data spotkania: 22 maja 2005 r.

  "Astra" Leśniowice

  "Sawena" Sawin

  1:4 (0:3)  

A. Pilipczuk,

Pieczykolan,

Pieńkowski (Smalej 80),

Masiuk,

G. Skubisz,

Wnuk,

Skrzypa,

Lipiak,

Kędziora,

Sołtys,

P. Pilipczuk (Weńczuk 80).

 

Bramki

Kędziora-1 (53min.)

 

 

Wynik nie świadczy o grze drużyny z Leśniowic to oni w pierwszej połowie stworzyli więcej sytuacji podbramkowych (dwie poprzeczki, słupek). Ale doświadczenie drużyny z Sawina przyniosło skutek. To ich dobra skuteczność przyniosła im trzy bramki. Astra próbowała ambicją nadrobić brak skuteczność i technik, ale to wystarczyło na strzelenie w 53 min. przez Kędziorę jedynej bramki w tym meczu. Sawin jeszcze w 80 minucie strzelił czwartą bramkę.


Data spotkania: 29 maja 2005 r.

  "Astra" Leśniowice

  "Brat Cukrownik" Siennica

  0:6 (0:3)  

Bobel,

Pieczykolan,

Pieńkowski,

Wnuk (A. Mazurek 46),

Skrzypa (Smalej 81),

Rykała (Zduńczuk 46),

Lipiak,

Kędziora,

Romański,

Masiuk,

G.Skubisz.

 

 

„Astra" praktycznie cały mecz grała w dziesięciu bo w 18 min. czerwoną kartkę za faul taktyczny dostał Pieczykolan. Bardzo wyraźna przewaga Brata, którą widać było po wyniku. Przy lepiej nastawionych celownikach goście mogli wygrać wyżej, ale nieprzychylna pogoda (upał) dał im się we znaki. Mecz bez historii.


Data spotkania: 5 czerwca 2005 r.

  "Sokół" Dubienka

  "Astra" Leśniowice

  2:0 (0:0)  
 

Bobel,

Masiuk,

G.Skubisz,

Pieńkowski,

Ziełiński (A.Pilipczuk 25)(Domański 46),

Wnuk,

Skrzypa,

Kędziora,

Mazurek,

Sołtys,

Rykała (Smalej 81).

 

Mecz drużyn z samego dołu tabeli był wyrównany było wiadomo że  kto strzeli bramkę ten wygra mecz. Mecz bardzo słaby z kilkoma sytuacjami pod bramką „Astry” jak i „Sokoła”. Więcej szczęścia mieli gospodarze, którzy strzelili dwie bramki i wygrali mecz. Drużyna z Leśniowice miała kłopoty ze skompletowaniem składu, w polu musiał grać rezerwowy bramkarz A.Pilipczuk. Na dodatek jeszcze w 24 min. nogę złamał Ł.Zieliński.


Data spotkania: 12 czerwca 2005 r.

  "Astra" Leśniowice

  "Tatran" Kraśniczyn

  1:5 (0:3)  

Bobel,

Pieczykolan,

Masiuk,

Pieńkowski,

G.Skubisz,

Sołtys (Smalej 81),

Wnuk,

Lipiak,

Mazurek,

Domański (Weńczuk 71)(Barżał 81).

 

Bramki

Lipiak-1 (56 min.)

 

 

Z braku zawodników „Astra” do 71 min. musiała grać w 10–ciu dopiero wtedy na boisko mogli wejść juniorzy, którzy grali cały mecz w zespole juniorów. Ambitnie grająca drużyna gospodarzy broniła się dobrze stwarzając kilka bramkowych sytuacji, z których wykorzystała tylko jedną w 56 min. bramkę strzelił Lipiak. „Tatran” kontrolował grę i wygrał zasłużenie z osłabioną „Astrą”.


Data spotkania: 19 czerwca 2005 r.

  "UKS" Brzeźno

  "Astra" Leśniowice

  4:0 (1:0)  
 

Mielniczuk,

Pieczykolan,

G. Skubisz,

Masiuk,

Rykała (Smalej 81),

Skrzypa,

Zduńczuk,

T. Skubisz,

Romański (A.Pilipczuk 70),

Kędziora (Weńczuk 85), Lipiak

 

Jak zwykle Astra grała w osłabieniu z rezerwowym bramkarzem w polu i w meczu z Brzeźnem nie miała nic do powiedzenia, pierwszą groźną akcję goście stworzyli w 65 min. wtedy to strzał Lipiaka obronił bramkarz „UKS”. Słaba i wolna gra „Astry” nie mogła przynieść innego rezultatu niż przegrana. Zasłużona wygrana gospodarzy.


Tabela Końcowa

Sezon 2004/2005

 klasa "A"

  RAZEM DOM WYJAZD
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.  Brat Siennica Nadolna 24 65 21 2 1 116-20 10 2 0 60-9 11 0 1 56-11
2.  Vojsławia Wojsławice 24 59 19 2 3 92-30 9 1 2 58-16 10 1 1 34-14
3.  Sawena Sawin 24 56 18 2 4 71-29 8 1 3 33-12 10 1 1 38-17
4.  Tatran Kraśniczyn 24 46 13 7 4 58-32 8 1 3 35-19 5 6 1 23-13
5.  Agros Suchawa 24 39 13 0 11 50-43 6 0 6 28-24 7 0 5 22-19
6.  Frassati Fajsławice 24 38 11 5 8 73-50 7 3 2 46-20 4 2 6 27-30
7.  Unia Rejowiec 24 35 10 5 9 58-51 4 3 5 26-23 6 2 4 32-28
8.  Znicz Siennica Różana 24 32 10 2 12 54-71 6 1 5 35-27 4 1 7 19-44
9.  UKS Brzeźno 24 28 9 1 14 43-65 6 1 5 30-33 3 0 9 13-32
10.  Victoria Żmudź 24 22 7 1 16 31-80 5 0 7 20-33 2 1 9 11-47
11.  Leszkopol Bezek 24 13 3 4 17 32-87 3 2 7 16-33 0 2 10 16-54
12.  Sokół Dubienka 24 10 3 1 20 25-76 2 1 9 14-30 1 0 11 11-46
13.  Astra Leśniowice 24 9 3 0 21 25-94 3 0 9 14-34 0 0 12 11-60

Zestawienie zbiorcze sezonu 2004/2005

Do Góry

Strona Główna>>>