Strona Główna>>>

 

XIV Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno-Sportowe LZS

 

     

     

     

     

     

  

            

            W dniu 28 lipca 2012 r. w Tomaszowie Lubelskim odbyły się XIV Wojewódzkie Igrzyska Sportowo- Rekreacyjne LZS. Podczas imprezy rozegrano konkurencje drużynowe jak i indywidualne. W sumie organizatorzy przeprowadzili 22 konkurencje, w których udział wzięło 48 gmin i 18 powiatów.

            W zawodach Powiat Chełmski reprezentowali zawodnicy z naszej gminy oraz z gminy Wierzbica.

            Nasi reprezentanci dzielnie walczyli w konkurencjach: siatkówki plażowej kobiet i mężczyzn, przeciąganiu liny kobiet i mężczyzn, czwórboju władz samorządowych, przerzucaniu opony traktorowej, wyciskaniu odważnika, przenoszeniu worków z piaskiem, sztafecie sprawnościowej, rzucie lotką do tarczy, tenisie stołowym oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego.

            Rywalizacja była zacięta, a upał dawał się we znaki wszystkim zawodnikom. Najlepszy wynik osiągnęła nasza drużyna w siatkówce plażowej kobiet zajmując I miejsce, w siatkówce plażowej mężczyzn II miejsce oraz III miejsce w rzucie lotką do tarczy, które wywalczyła Pani Joanna Jabłońska.

            W klasyfikacji gmin zajęliśmy XVIII miejsce, zdobywając tym samym, wspólnie z Gminą Wierzbica, punkty dla powiatu chełmskiego, który zajął III miejsce w klasyfikacji powiatów.

            Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zawodnikom za przygotowanie i udział w Igrzyskach.

 

             

oprac. Agnieszka RaczyńskaW przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>