Strona Główna>>>

 

Zasłużona emerytura

      


W dniu 9 stycznia 2013 r. odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Haliny Chmielewskiej wieloletniej Naczelniczki Poczty Polskiej w Leśniowicach, która przeszła na zasłużoną emeryturę.

W uroczystości udział wzięli Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pan Stanisław Drogomirecki Przewodniczący Rady Gminy, Pan Franciszek Lubaś Prezes Banku Spółdzielczego w Leśniowicach, Pan Andrzej Adamczyk Leśniczy Leśnictwa Kumów oraz pracownicy urzędu gminy.

Wójt wraz z Przewodniczącym Rady Gminy i gośćmi złożyli na ręce Pani Haliny podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz naszych mieszkańców, wspaniałą  współpracę z gminą, bankiem, leśnictwem oraz za niejednokrotnie okazaną pomoc przy organizacji imprez kulturalnych i sportowych poprzez uwiecznianie ich na płytach i zdjęciach, życząc dużo zdrowia, życzliwości, ciepła ze strony najbliższych i stałego odnajdywania takich obszarów, które nadal przynosić będą zadowolenie zarówno w życiu osobistym jak  i społecznym. 

Podziękowania wraz z życzeniami i drobnym upominkiem wręczyli również wszyscy pracownicy urzędu dziękując Pani Halinie za miłą współpracę oraz życząc tego by wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz.

Pani Halina ze wzruszeniem podziękowała wszystkim za długoletnią współpracę oraz życzenia i miłe pożegnanie zapewniając, że zawsze będzie pamiętała o pracownikach, urzędzie, banku, leśnictwie jak i całej Gminie Leśniowice.


oprac. Monika Durko

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>