Strona główna


Urząd Gminy Leśniowice

Ślubowanie klas I w SP Sielec
W dniu 25 października  2013 r. w Szkole Podstawowej w Sielcu odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia. W uroczystościach udział wzięli: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego, Pan Roman Pawelec Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sielec, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie szkoły.

Uroczystość w Szkole Podstawowej w Sielcu rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu dzieci z klasy pierwszej, którą przygotowały pod opieką wychowawczyni Pani Ewy Turkiewicz. Następnie pierwszaki przeszły test na ucznia oraz złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając sumiennie wykonywać swoje obowiązki i dbać o dobre imię szkoły.

Potem głos zabrał Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice i Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego życzyli uczniom osiągnięć w nauce i sporcie, a nauczycielom i rodzicom satysfakcji z dzieci.

Jak co roku dla pierwszoklasistów przygotowano przez starszych kolegów i koleżanki oraz Wójta Gminny Leśniowice i Prezesa Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego niespodzianki w postaci upominków i pamiątkowych dyplomów. Po ceremonii rodzice pierwszoklasistów zorganizowali słodki poczęstunek, podczas którego uczniowie świętowali ten szczególny dzień.

Tegorocznymi pierwszoklasistami Szkoły Podstawowej w Sielcu zostali:

  • Julia Bajko
  • Oliwia Jakubczuk
  • Damian Kozyra
  • Maksymilian Nowak
  • Agata Pawliczuk
  • Hubert Rejman 
  • Julia Sieńko

 Wszystkim pierwszoklasistom składamy serdeczne życzenia pomyślności i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy, a czas, który spędzą w szkole był miły i radosny oraz owocny w wiedzę.

oprac. Justyna Oliwiak

© 2001-2013 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone