Strona Główna>>>

 

Gminny Dzień Bibliotekarza i Działacza Kultury


 

     

     

     

 

        W dniu 31 maja 2012 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbył się Gminny Dzień Bibliotekarza i Działacza Kultury, w którym uczestniczyli bibliotekarze z biblioteki w Leśniowicach, ze szkół z terenu gminy oraz z Chełmskiej Biblioteki Publicznej, a także działacze kultury i twórcy ludowi. W spotkaniu uczestniczył  Pan Stanisław Drogomirecki, Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice i Pan Wiesław Radzięciak, Wójt Gminy Leśniowice.

Z okazji święta, Wójt Gminy podziękował wszystkim działaczom kultury, twórcom ludowym i bibliotekarzom za dotychczasowy wysiłek i wkład w krzewienie kultury oraz czytelnictwa na terenie gminy Leśniowice, życząc dalszych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu. Wójt wręczył wszystkim zasłużonym listy gratulacyjne i słodki upominek w postaci czekolady.

Uroczystość uświetnili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Teresinie oraz grupa teatralna działająca przy świetlicy wiejskiej w Rakołupach, która przedstawiła sztukę pod tytułem „Jaś i Małgosia”.

Po części artystycznej spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez Szkołę Podstawową w Teresinie.


oprac. Monika Durko W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>