Strona Główna>>>

 

Ślubowanie klasy pierwszej


      

      


W dniu 30 października  2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia. W uroczystościach udział wzięli: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego, Pani Anna Kowal Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rakołupach, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie szkoły.

Uroczystość w Szkole Podstawowej w Rakołupach rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu dzieci z klasy pierwszej, którą przygotowały pod opieką wychowawczyni Pani Małgorzaty Kraczkowskiej. Następnie pierwszaki przeszły pozytywnie test na pełnoprawnego ucznia szkoły i złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając sumiennie wykonywać swoje obowiązki oraz dbać o dobre imię szkoły.

Potem głos zabrała Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego, która życzyła wspaniałych chwil w szkole. Następnie  Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice pożyczył uczniom „wspaniałych osiągnięć w nauce i sporcie” a nauczycielom i rodzicom satysfakcji z dzieci.

Jak co roku dla pierwszoklasistów przygotowano przez starszych kolegów i koleżanki oraz Wójta Gminny Leśniowice i Prezesa Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego niespodzianki w postaci upominków i pamiątkowych dyplomów. Po ceremonii rodzice pierwszoklasistów zorganizowali słodki poczęstunek podczas którego uczniowie świętowali ten szczególny dzień.

Tegorocznymi pierwszoklasistami Szkoły Podstawowej w Rakołupach zostali:

·      Edyta Cichocka

·      Kaper Ciećka

·      Kacper Marcyniuk

·      Cyprian Mróz

·      Natalia Góźdź

·      Aleksandra Zienkiewicz 

 Wszystkim pierwszoklasistom składamy serdeczne życzenia pomyślności i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy, a czas, który spędzą w szkole był miły i radosny oraz owocny w wiedzę.

 

oprac. Justyna Oliwiak
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>