Strona Główna>>>

 

Festyn Rodzin w Sielcu

 

       

      

W dniu 3 czerwca 2011 r. w Szkole Podstawowej w Sielcu odbył się Festyn Rodzin dla dzieci kl. 0-III oraz ich rodzin, w którym uczestniczyli zaproszeni goście w osobach: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice i Pan Stanisław Drogomirecki Przewodniczący Rady Gminy.

Festyn uroczyście otworzyła Pani Elżbieta Głuszek Dyrektor szkoły. Następnie rozpoczęły się występy dzieci. Każda klasa przygotowała wiersze, piosenki i krótkie inscenizacje. Kolejną atrakcją były zabawy integracyjne z klaunem, gdzie wszyscy mali i duzi świetnie się bawili. Zaraz po tym był poczęstunek ufundowany przez rodziców i Firmę Danone w ramach realizacji projektu: „Masz pomysł – podziel się posiłkiem”. Hitem stała się fontanna czekoladowa, która była najbardziej oblegana przez dzieci. Kiedy nasycili się wszyscy, rodzice wystawili bajkę o Czerwonym Kapturku. Sami przygotowali dekoracje, stroje i wcielili się w rolę bohaterów. Przedstawienie było niezwykle humorystyczne i na długo pozostało w pamięci.

Na zakończenie festynu rodzice mogli odszukać i rozpoznać portrety swoich rodzin przygotowane przez dzieci, co było miłą pamiątką tego uroczego dnia.

 

 

oprac. Elżbieta Głuszek


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>