Strona Główna>>>

 

Festyn Smaków w Sielcu

 

     

  

W dniu 25 maja 2011 r. w Szkole Podstawowej w Sielcu odbył się Festyn Smaków zorganizowany z okazji Święta Rodziny. Z tej okazji do szkoły zostali zaproszeni goście: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pani Joanna Jabłońska Sekretarz Gminy Leśniowice, Pani Wioletta Filipczuk Kierownik GOPS w Leśniowicach oraz rodzice uczniów.

Festyn rozpoczął się od powitania wszystkich przez Panią Dyrektor Elżbietę Głuszek. Następnie zaproszeni gości mieli okazję obejrzeć inscenizację przygotowaną przez uczniów klas IV-VI pod kierunkiem wychowawców, dzięki której wybrali się w podróż po krajach Unii Europejskiej, poznając przy tym kulturę, tradycje i zwyczaje kulinarne z różnych krajów. Występ uczniów uświetniły tańce: zorba, kankan, walc, tango i flamenco.

Dla zaproszonych gości, rodziców i uczniów przygotowana została degustacja potraw z krajów Unii Europejskiej, dzięki sponsorowi – firmie Danon w ramach programu ,,Podziel się posiłkiem. Podziel się zdrowiem” pod hasłem ,,Z Danonem zdrowo i owocowo”.

Po słodkich przyjemnościach przyszedł czas na wspólną zabawę, do której zaproszeni zostali  rodziców z dziećmi. Festyn smaków przebiegł w miłej atmosferze rodzinnego pikniku na świeżym powietrzu.

 

 

oprac. Elżbieta Głuszek

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>