Strona Główna>>>

 

I Runda Turnieju Brydża Towarzyskiego

 
 
    
 

W dniu 21 stycznia 2011 r.  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie organizacyjne i I runda Turnieju Brydża Towarzyskiego Mistrzostwo Gminy Leśniowice.

W sprawach organizacyjnych ustalono, że Mistrzostwa rozegrane zostaną w ciągu 4 rund, po 16 rozdań, podczas których każda para rozegra mecze między sobą. Stały skład drużyny musi pozostać, niezmieniony w całym turnieju.

Do turnieju, podobnie jak rok temu, zgłosiło się 5 par tj.: Pan Wiesław Radzięciak i Pan Mariusz Mróz, Pan Jarosław Smalej i Pan Wojciech Potocki, Pan Ryszard Jagnicki i Pan Zbigniew Zieliński, Pan Marcin Sztejn i Pan Wiesław Sereda oraz Pan Robert Prucnal i Pan Kazimierz Patkowski. Tytułu mistrzowskiego bronią natomiast Pan Wiesław Radzięciak i Pan Mariusz Mróz.

Zapowiada się niezwykle ciekawa i zacięta rywalizacja gdyż już po pierwszej rundzie na prowadzenie wyszły aż 3 pary: Pan Wiesław Radzięciak i Pan Mariusz Mróz, Pan Ryszard Jagnicki i Pan Zbigniew Zieliński oraz Pan Marcin Sztejn i Pan Wiesław Sereda. Bardzo słabo natomiast wypadła para Pan Jarosław Smalej i Pan Wojciech Potocki.

Kolejna runda odbędzie się 4 lutego br. o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice.

Panu Wiesławowi Radzięciakowi i Panu Mariuszowi Mrozowi życzymy powodzenia i obrony Tytułu Mistrzowskiego!

oprac. Malwina Stańkowska

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>