Strona Główna>>>

 

XIX Szkolny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 
 
    


W dniu 10 stycznia 2011 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbył się XIX Szkolny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Było to podsumowanie tegorocznej akcji wielkiej zbiórki pieniędzy przeznaczonej dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. W zbiórce w dniu 9 stycznia uczestniczyło 22 wolontariuszy-uczniów naszej szkoły, którzy kwestowali na terenie całej Gminy Leśniowice. Jak co roku, szkoła przyłączyła się do Sztabu WOŚP przy Telewizji Polskiej Lublin S.A.

Podczas podsumowania w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbyły się różnorodne występy uczniów ze wszystkich klas, aukcja prac artystycznych oraz sprzedaż ciast. Do Finału włączyły się także wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy. Wsparły one finansowo akcję oraz uczestniczyły w imprezie szkolnej. Cały dochód został przekazany do Sztabu WOŚP. XIX Finał uświetniony został występem grupy wokalnej z Dubienki pod kierownictwem Pani Grażyny Jarosz.

Mamy nadzieję, że w b.r. także pobijemy poprzedni szkolny rekord w zbiórce funduszy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.oprac. Dorota Elsheikh

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>