Strona Główna>>>

 

Ślubowanie klasy pierwszej

 

 

     

     W dniu 4 listopada 2011 roku w Szkole Podstawowej w Teresinie odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia. W uroczystości udział wzięli: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pan Wojciech Potocki Dyrektor Szkoły Podstawowej w Teresinie, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie szkoły.

Uroczystość rozpoczął Pan Wojciech Potocki Dyrektor Szkoły Podstawowej w Teresinie, który powitał wszystkich obecnych. W dalszej części uroczystości pierwszoklasiści zaprezentowali część artystyczną, którą przygotowali pod opieką Pani Alicji Jagnickiej - wychowawczyni klasy. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając sumiennie wykonywać swoje obowiązki oraz dbać o dobre imię szkoły.

Tegorocznymi pierwszoklasistami Szkoły Podstawowej w Teresinie zostali:

-          Piotr Nastaj

-          Karol Poznański

-          Krystian Pieczykolan

-          Mateusz Tryniecki

-          Amanda Wysocka

-          Jakub Socha

Pan Dyrektor Wojciech Potocki każdego z nich pasował na ucznia i tym samym przyjął do społeczności Szkoły Podstawowej w Teresinie. Uroczystość nie obyła się bez niespodzianki dla pierwszoklasistów w postaci upominków przygotowanych przez starszych kolegów
i koleżanki. Pierwszoklasiści otrzymali gratulacje i życzenia oraz upominki w postaci przyborów szkolnych od Wójta Gminny Leśniowice. Po ceremonii rodzice pierwszoklasistów zorganizowali słodki poczęstunek podczas którego uczniowie świętowali ten szczególny dzień.

Wszystkim pierwszoklasistom składamy serdeczne życzenia pomyślności i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy, a czas, który spędzą w szkole był miły i radosny oraz owocny w wiedzę.

oprac. Justyna Oliwiak


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>