Strona Główna>>>

 

Ślubowanie klasy pierwszej

 

 

     

     W dniu 28 października 2011 roku w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia. W uroczystościach udział wzięli: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pani Małgorzata Dyrektor Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie szkoły.

Uroczystość rozpoczęła Pani Małgorzata Romańczuk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, która powitała wszystkich obecnych na uroczystości ślubowania. W dalszej części uroczystości pierwszoklasiści zaprezentowali część artystyczną, którą przygotowali pod okiem Pani Marty Kuźniewskiej. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając sumiennie wykonywać swoje obowiązki oraz dbać o dobre imię szkoły.

Tegorocznymi pierwszoklasistami Szkoły Podstawowej w Leśniowicach zostali:

    - Ciołek Jakub

    - Gradowski Marcin

    - Kłos Kacper

    - Połajdowicz Lena

    - Romańczuk Jakub

    - Pilipczuk Martyna

    - Wawryniuk Aleksandra

    - Dobosz Jakub

    - Oszust Kinga

    - Prucnal Nikola

    - Ciołek Patryk

    Pani Dyrektor  Małgorzata Romańczuk  każdego z nich pasowała na ucznia i tym samym przyjęła do społeczności Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach.  Uroczystość nie obyła się bez niespodzianki dla pierwszoklasistów w postaci upominków przygotowanych przez starszych kolegów i koleżanki. Pierwszoklasiści otrzymali również upominki w postaci przyborów szkolnych od Wójta Gminny Leśniowice składając im gratulacje i życzenia. Po ceremonii odbyło się spotkanie, podczas którego pierwszoklasiści świętowali  ten szczególny dzień.

Wszystkim pierwszoklasistom składamy serdeczne życzenia pomyślności i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy. Oby czas, który spędzicie w szkole był dla was owocny w wiedzę oraz miły i radosny.oprac. Agnieszka Raczyńska
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>