Strona Główna>>>

 

II Eliminacje Gminne do Turnieju Orlika O Puchar Premiera Donalda Tuska

 

 

     

     

 

 

W dniu 9 września 2011 r. na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych Moje Boisko „Orlik 2012” w Leśniowicach odbyły się eliminacje gminne roczników 2000-2001 do
II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

W eliminacjach gminnych roczników 2000-2001 udział wzięło 8 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gminy: z Leśniowic, z Teresina, z Sielca i z Rakołup. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym” z podziałem na chłopców i dziewczynki.

Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonał Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, który powitał wszystkich zawodników i życzył dobrej zabawy.

W wyniku sportowej rywalizacji w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sielcu, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Teresinie, a równorzędne III miejsca przypadły Szkole Podstawowej z Rakołup i Leśniowic.

W kategorii chłopców I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sielcu, III miejsce wywalczyli zawodnicy Szkoły Podstawowej w Rakołupach a IV miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Teresinie.

Wręczenia pamiątkowych dyplomów oraz koszulek przekazanych przez Szkolny Związek Sportowy w Warszawie, dokonała Pani Joanna Jabłońska Sekretarz Gminy, która pogratulowała zawodnikom dobrych wyników i podziękowała wszystkim za aktywny udział w turnieju.

Zwycięskie drużyny chłopców i dziewcząt zyskały prawo do reprezentacji szkoły i gminy w eliminacjach wojewódzkich. Najlepsze zespoły z poszczególnych województw zmierzą się w wielkim finale ogólnopolskim w Warszawie.

 

 

oprac. Malwina Stańkowska

 

        

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>