Strona Główna>>>

 

Zasłużona emerytura


 
   
   
    

            

W dniu 4 sierpnia 2011 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się  uroczyste pożegnanie Pani Jadwigi Lisowskiej  Kierownika Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich jednocześnie Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, która odeszła na zasłużoną emeryturę.

Uroczystość rozpoczął Wójt Wiesław Radzięciak, który podsumował 46 lat pracy Pani Jadwigi na rzecz Urzędu Gminy Leśniowice, podkreślając że niewątpliwie współpraca ta zasługuje na szczególne uznanie. Pani Jadwiga pracę rozpoczęła 1 lipca 1965 r. W pracy była osobą wyrozumiałą, koleżeńską i zawsze pozytywnie nastawioną do drugiego człowieka. Swoją postawą stanowiła wzór dla młodego pokolenia i była podporą dla doświadczonych pracowników oraz mieszkańców Gminy Leśniowice.

W dalszej części Wójt wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Stanisławem Drogomireckim w imieniu Samorządu Gminy Leśniowice złożyli na ręce Pani Jadwigi podziękowania za długoletnią pracę w Urzędzie Gminy Leśniowice życząc na nadchodzące lata dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha, realizacji swoich planów i oby dobra pamięć o pracownikach urzędu pozostała na długo w jej sercu.

Podziękowania wraz z życzeniami i drobnym upominkiem wręczyli również wszyscy pracownicy urzędu oraz jednostek podległych, dziękując z całego serca Pani Jadwidze  za olbrzymie zaangażowanie i wieloletnią współpracę oraz życząc tego by wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz.

 W  uroczystości udział wzięli też Koledzy i Koleżanki z Gminnej Organizacji Polskiego Stronnictwa Ludowego w Leśniowicach na czele z Panem Adolfem Doboszem Wiceprezesem Zarządu Gminnego PSL w Leśniowicach, którzy złożyli życzenia wszystkiego najlepszego na dalsze lata działalność i współpracy w Zarządzie Gminnym PSL w Leśniowicach. Następnie dokonano wręczenia Pani Jadwidze Medalu  Wincentego Witosa za zasługi dla Ruchu Ludowego.

Na zakończenie głos zabrała Pani Jadwiga, która nie kryjąc wzruszenia, podziękowała wszystkim za długoletnią współpracę oraz życzenia i miłe pożegnanie zapewniając, że zawsze będzie pamiętała o pracownikach, urzędzie jak i całej Gminie Leśniowice.

 


oprac. Agnieszka RaczyńskaW przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>