Strona Główna>>>

  

W dniach 4-14 lipca 2010 r. w Chełmie odbywał się Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ziemi Chełmskiej w ramach, którego rozgrywane są Drużynowe Mistrzostwa Polski II Ligi Juniorów. Współorganizatorem festiwalu była Gmina Leśniowice.

W rozgrywkach brała udział drużyna naszego UKS „Astra” w Leśniowicach jako jeden z reprezentantów województwa lubelskiego.

zobacz plakat festiwalu >>>

 


Festiwal Szachowy zakończony

 

W dniu 14 lipca 2010 r. na Hali Sportowej MOSiR w Chełmie odbyło się uroczyste zakończenie Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Chełmskiej.


 więcej>>>


II Symultana Szachowa


W dniu 13 lipca 2010 r. na Placu Gdańskim w Chełmie w ramach promocji Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Chełmskiej oraz propagacji gry w szachy odbyła się II Symultana Szachowa z Mistrzem FIDE Panem Michałem Mirosławem.

 

więcej>>>


Turniej Szachów Błyskawicznych P’5

o Puchar Firmy E.ON.

 

W dniu 11 lipca 2010 r. w Chełmie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Chełmskiej odbył się Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Firmy E.ON ze Szczecina.


więcej>>>


Międzynarodowy Turniej Szachowy

o Puchar Dyrektora Oddziału Banku BGŻ w Chełmie

 

W dniach 7-11 lipca 2010 r. w Chełmie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Chełmskiej odbył się Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Oddziału Banku BGŻ w Chełmie.


więcej>>>


Turniej Piłkarski

 

W dniu 8 lipca 2010 r. w ramach Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Chełmskiej na boisku „Orlik 2012” w Chełmie odbył się Turniej Piłki Nożnej .


więcej>>>


Turniej Tenisa Stołowego

 

W dniu 7 lipca 2010 r. w ramach Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Chełmskiej odbył się Turniej Tenisa Stołowego.


więcej>>>


Uroczyste otwarcie

 

W dniu 6 lipca 2010 r. w Hali Sportowej MOSiR odbyło się oficjalne otwarcie Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Chełmskiej oraz I i II runda Drużynowych Mistrzostw Polski II Ligi Juniorów w Szachach.

więcej>>>

 

Symultana szachowa

 

W dniu 5 lipca 2010 r. na Placu Gdańskim w Chełmie w ramach promocji Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Chełmskiej oraz propagacji gry w szachy odbyła się Symultana Szachowa z Mistrzem FIDE Panem Zbigniewem Pydą.

więcej>>>

 

Turniej Szachowy o Puchar Chełmskich Firm Budowlanych

 

W dniu 4 lipca 2010 r. odbył się Turniej Szachowy o Puchar Chełmskich Firm Budowlanych: Partner, Technobud i Budomel z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny. Turniej rozpoczął trwający 10 dni Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ziemi Chełmskiej, którego Gmina Leśniowice jest współorganizatorem.

 

więcej>>>

 

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>