<<<Wstecz                                                                                                                                 Strona Główna>>>

 

Turniej Szachów Błyskawicznych P’5 o Puchar Firmy E.ON.

 

       

 

W dniu 11 lipca 2010 r. w Chełmie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Chełmskiej odbył się Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Firmy E.ON ze Szczecina.

W turnieju wzięło udział 61 zawodników w tym 13 kobiet. Wśród szachistów znaleźli się zawodnicy z klubów z terenu kraju a także z Ukrainy. Uczniowski Klub Sportowy „Astra” w Leśniowicach reprezentowało 11 zawodników.

Po zaciętej rywalizacji w turnieju zwyciężył Jakub Żeberski z UKS Bogatynia, II miejsce wywalczył Rafał Kowalczyk z LKS „Park” Starzenice, III miejsce zajął Przemysław Swiech z UKS „Goniec” Staniątki, IV miejsce zajął Adam Bukojemski z KKSz Kraków, a V miejsce przypadło Maciejowi Koziejowi z KMKSz „Victoria” Kielce.

Puchary, nagrody finansowe i dyplomy wręczał Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice oraz Pan Zbigniew Pyda Prezes Lubelskiego Związku Szachowego.

Gratulujemy zwycięzcom!

 

  
 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>