<<<Wstecz                                                                                                                                 Strona Główna>>>

 

Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Oddziału Banku BGŻ w Chełmie

 

       

 

W dniach 7-11 lipca 2010 r. w Chełmie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Chełmskiej odbył się Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Oddziału Banku BGŻ w Chełmie.

W turnieju wzięło udział 30 zawodników z klubów z terenu całej Polski a także z Ukrainy z miejscowości Kowel. Nasz Uczniowski Klub Sportowy „Astra” w Leśniowicach reprezentowało 10 zawodników.

Po zaciętej rywalizacji przy szachownicach I miejsce wywalczył Rafał Kowalczyk z LKS „Park” Starzenice, II miejsce wywalczył Marian Lorenc z KKSz „Urania” Krosno, III miejsce zajęła Olena Czerniak z Kowla, która została jednocześnie najlepszą kobietą turnieju, IV miejsce zajęła Agata Kowalewska z UKS „Czternastka” Warszawa a V miejsce przypadło Mariuszowi Kowalczukowi z LKS „Park” Starzenice.

Z naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Pan Edward Chowra zajmując IX miejsce.

Puchary, nagrody finansowe i dyplomy wręczał Pan Juliusz Palonka Dyrektor Oddziału Banku BGŻ w Chełmie oraz Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

    
 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>