Strona Główna>>>

 

Grupa Młodych Poetów – Spotkanie Organizacyjne

 

 

W dniu 2 czerwca 2010 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbyło się spotkanie organizacyjne, mające na celu utworzenie Grupy Młodych Poetów na terenie Gminy Leśniowice.

W spotkaniu z Panem Wiesławem Radzięciakiem Wójtem Gminy Leśniowice oraz z Panią Dianą Cichocką lokalną poetką i animatorką kultury uczestniczyło 8 osób głównie uczniów z klas I, II i III PG w Sielcu.

Podczas zebrania omówiono szczegółowo cel stworzenia grupy poetyckiej na terenie Gminy Leśniowice oraz zaprezentowano zasady jej działalności. Ustalono, że koordynatorem grupy będzie Pani Diana Cichocka. Wybrano też Przewodniczącą Arletę Korolczuk. Grupa będzie się spotykać w Bibliotece Gminnej w Leśniowicach, w środy, raz w miesiącu.

Na kolejnym spotkaniu Grupy Młodych Poetów pod koniec czerwca, zostanie ustalony regulamin grupy, a także nazwa, pod jaką grupa będzie funkcjonować.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na Wieczór Autorski Pani Diany Cichockiej w związku z wydaniem tomiku poezji, które odbędzie się 16 czerwca br. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej w Teresinie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>