Strona Główna>>>

 

Nasza drużyna druga w Turnieju 
o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty

 

  

 

W dniu 8 kwietnia 2010 r. w Lublinie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych w Szachach połączone z Drużynowym Turniejem o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty.

W turnieju wzięło udział 19 drużyn z terenu całego województwa a wśród zawodników rywalizujących o Mistrzostwo znalazła się również drużyna naszego Publicznego Gimnazjum w Sielcu.

Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem 15 minut na zawodnika.

Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim a nasza drużyna wywalczyła II miejsce i grała w składzie: Agnieszka Geleta, Artur Kiełbasa, Dominik Kiełbasa i Łukasz Zawiślak.

W klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt zwyciężyła Alicja Bednarczyk z Publicznego Gimnazjum w Fajsławicach a nasza zawodniczka Agnieszka Geleta wywalczyła IV miejsce.

W kategorii chłopców I miejsce zajął Rafał Sikora z Gimnazjum nr 1 w Tomaszowie Lubelskim. Bardzo dobre miejsca zajęli też nasi zawodnicy: Artur Kiełbasa zajął XI miejsce, Dominik Kiełbasa zajął XII miejsce a Łukasz Zawiślak zajął XVI miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>