Strona Główna>>>

 

Turniej Brydża Towarzyskiego zakończony!

 

        
 

W dniu 12 marca 2010 r. zakończył się Turniej Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice. Turniej wpisał się już na stałe w kalendarz imprez sportowych organizowanych m.in. przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach. Brydż jest jedną z najbardziej rozbudowanych gier karcianych, jakie kiedykolwiek powstały, a żeby poznać wszystkie jej tajniki potrzeba wielu lat gry i wielu rozegranych partii. Tym bardziej cieszy fakt, że nie brakuje chętnych do rozgrywek, które co roku wyłaniają Mistrza Gminy.

W tegorocznym turnieju wzięło udział 5 par a cały turniej składał się z 4 rund, w których wszystkie pary rozgrywały mecze pomiędzy sobą.

W wyniku sportowej rywalizacji Tytuł Mistrzowski obronił Pan Wiesław Radzięciak, który w tym roku grał w parze z Mariuszem Mrozem. II miejsce wywalczyła para grająca w składzie: Jarosław Smalej i Wojciech Potocki, III miejsce zajęła para w składzie: Ryszard Jagnicki i Zbigniew Zieliński, IV miejsce zajęła para w składzie: Marcin Sztejn i Wiesław Sereda a V miejsce przypadło parze grającej w składzie: Pan Wiesław Flisiński i Kazimierz Patkowski.

Nagrody i puchary ufundowane przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach wręczał Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!III runda Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice

      


W dniu 26 lutego 2010 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyła się III runda Turnieju Brydża Towarzyskiego Mistrzostwo Gminy Leśniowice.

Po tej rundzie nadal prowadzi para Pan Wiesław Radzięciak i Pan Mariusz Mróz. Ostatnia decydująca runda planowana jest 12 marca br. o godz. 18:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice.

 


II runda Brydża  Towarzyskiego

 

        

W dniu 22 stycznia 2010 r.  w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyła się II runda Turnieju Brydża Towarzyskiego Mistrzostwo Gminy Leśniowice.

Po zaciętej rywalizacji prowadzi para Pan Wiesław Radzięciak i Pan Mariusz Mróz. Kolejna runda odbędzie się 26 lutego br. o godz. 17:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice.
I runda Brydża  Towarzyskiego

 

        

W dniu 15 stycznia 2010 r.  w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie organizacyjne i I runda Turnieju Brydża Towarzyskiego Mistrzostwo Gminy Leśniowice.

W sprawach organizacyjnych ustalono, że Mistrzostwa rozegrane zostaną w ciągu 4 rund, podczas których każda para rozegra mecze między sobą. Skład drużyny musi pozostać, niezmieniony w całym turnieju.

Do turnieju zgłosiło się 5 par tj.: Pan Wiesław Radzięciak i Mariusz Mróz, Pan Jarosław Smalej i Wojciech Potocki, Ryszard Jagnicki i Zbigniew Zieliński, Kazimierz Patkowski i Wiesław Flisiński oraz Marcin Sztejn i Wiesław Sereda. Tytułu mistrzowskiego bronią Wiesław Radzięciak i Zbigniew Zieliński, który tym razem grają w różnych parach.

Następnie przystąpiono do rozgrywek. Po zaciętej rywalizacji po pierwszej rundzie prowadzenie objęła para Pan Wiesław Radzięciak i Pan Mariusz Mróz.

Kolejna runda odbędzie się 22 stycznia br. o godz. 17:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>