Strona Główna>>>

 

Turniej Brydża Towarzyskiego zakończony!

 

        
 

W dniu 12 marca 2010 r. zakończył się Turniej Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice. Turniej wpisał się już na stałe w kalendarz imprez sportowych organizowanych m.in. przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach. Brydż jest jedną z najbardziej rozbudowanych gier karcianych, jakie kiedykolwiek powstały, a żeby poznać wszystkie jej tajniki potrzeba wielu lat gry i wielu rozegranych partii. Tym bardziej cieszy fakt, że nie brakuje chętnych do rozgrywek, które co roku wyłaniają Mistrza Gminy.

W tegorocznym turnieju wzięło udział 5 par a cały turniej składał się z 4 rund, w których wszystkie pary rozgrywały mecze pomiędzy sobą.

W wyniku sportowej rywalizacji Tytuł Mistrzowski obronił Pan Wiesław Radzięciak, który w tym roku grał w parze z Mariuszem Mrozem. II miejsce wywalczyła para grająca w składzie: Jarosław Smalej i Wojciech Potocki, III miejsce zajęła para w składzie: Ryszard Jagnicki i Zbigniew Zieliński, IV miejsce zajęła para w składzie: Marcin Sztejn i Wiesław Sereda a V miejsce przypadło parze grającej w składzie: Pan Wiesław Flisiński i Kazimierz Patkowski.

Nagrody i puchary ufundowane przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach wręczał Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>