Strona Główna>>>

 

V Turniej Sprawnościowy

 

  
 

 

W dniu 20 listopada 2010 r. z inicjatywy i zaangażowania Wójta Gminy Leśniowice odbył się po raz piąty cykl turniejów sprawnościowych dla młodzieży na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych Moje Boisko „Orlik” 2012 w Leśniowicach.

Choć od początku dnia pogoda nie dopisywała i było dość chłodno, a także pochmurno to jednak nie przeszkodziło to zagrzanej do sportowej rywalizacji młodzieży i ostatecznie do zawodów zgłosiło się jedenastu uczestników, w wieku od 9 do 15 lat.

Każdy z uczestników miał za zadanie wziąć udział w czterech konkurencjach sprawnościowych. Oczywiście z uwagi na pewną rozpiętość wiekową wśród zawodników, starsi uczestnicy mieli wyżej zawieszoną poprzeczkę jeśli chodzi o zdobycze punktowe, a także o sam dystans pokonywania przeszkód.

Celem zorganizowanej imprezy było przede wszystkim szerzenie i zaszczepienie wśród młodych ludzi pasji sportowego stylu życia poprzez pożyteczne spędzanie czasu wolnego oraz propagowanie integracji społecznej, a także zasad zdrowej rywalizacji „fair play”.

Wszyscy uczestnicy w turnieju sportowym wykazali się wysokim zaangażowaniem w konkurencje i wszystkim należą się brawa za wytrwałą postawę. Pięć pierwszych miejsc zajęli: Kacper Bereda – Zwycięzca, Karol Jagimiuk – II miejsce, Dawid Bereda – III miejsce, Andżelika Michalska – IV miejsce, Jagoda Bereda – V miejsce.

Z całą odpowiedzialnością należy powiedzieć, że w tym konkursie nie było przegranych dlatego, też każdy z uczestników biorących udział w imprezie, prócz dobrego humoru otrzymał nagrody i upominki, które zostały ufundowane przez Wójta Gminy Leśniowice oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach.

 


 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>