Strona Główna>>>

 

Ślubowanie pierwszoklasistów

 

 

      

 

W dniu 26 października 2010 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas I. W uroczystościach udział wzięli: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pani Małgorzata Romańczuk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, Pani Joanna Jabłońska Przewodnicząca Rady Rodziców, grono nauczycielskie, rodzice oraz uczniowie szkoły, w tym tegoroczni pierwszoklasiści.

Uroczystość otworzyli pierwszoklasiści przedstawiając krótką część artystyczną udowadniając w niej, że są w pełni gotowi do przystąpienia do społeczności szkolnej.

Następnie uczniowie przed sztandarem szkoły złożyli uroczyste ślubowanie, po którym Pani Małgorzata Romańczuk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Leśniowicach dokonała pasowania pierwszaków na uczniów szkoły i złożyła im najlepsze życzenia.

Kolejnym punktem uroczystości było wystąpienie okolicznościowe Pana Wiesława Radzięciaka Wójta Gminy Leśniowice, który zwrócił uwagę na to, że dzieci są przyszłością szkoły i zapewnił, że nauczyciele i pracownicy szkoły zapewnią nowym uczniom dogodne warunki do nauki. Na zakończenie wręczył pierwszoklasistom małą wyprawkę szkolną i pamiątkowe dyplomy.

Następnie Pani Joanna Jabłońska Przewodnicząca Rady Rodziców złożyła gratulacje i życzenia dla pierwszoklasistów. List gratulacyjny wraz z upominkiem przekazała na ręce wychowawczyni klasy I Pani Beaty Miszczak.

O pierwszakach nie zapomnieli także ich koledzy ze starszych klas, którzy wręczyli im drobne upominki. Tegorocznymi pierwszoklasistami Szkoły Podstawowej w Leśniowicach:

- Agnieszka Adamczuk

- Anna Biłan

- Michał Blacha

- Patryk Ciołek

- Magda Marzec

- Oliwia Prucnal

- Mateusz Śliwiński

- Katarzyna Wlizło

- Wanessa Marzec

 

Uczniom klasy I życzymy, aby w szkole znaleźli nie tylko wiedzę, ale również przyjaciół i zrozumienie nauczycieli. Aby wytrwała praca i chęć zdobywania wiedzy towarzyszyły im podczas dalszej nauki.

 

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>