Strona Główna>>>

 

Eliminacje Wojewódzkie do Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

 

 

     

 

Chłopcy - rocznik 1997-1998

 

W dniu 1 października 2010 r. w Rejowcu Fabrycznym odbyły się eliminacje wojewódzkie chłopców roczników 1997-1998 do Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

W rozgrywkach wzięła również udział reprezentacja naszego Publicznego Gimnazjum w Sielcu „Gimbusie”, która spotkała się w grupie z drużynami z Rejowca Fabrycznego, Wierzbicy, Rudej Huty, Mełgiewa i Siennicy Różanej.

Po zaciętej rywalizacji na boisku nasza drużyna zajęła V miejsce.

 

Chłopcy - rocznik 1999-2000 

 

W dniu 4 października 2010 r. w Chełmie odbyły się eliminacje wojewódzkie chłopców roczników 1999-2000 do Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

W rozgrywkach wzięła udział reprezentacja Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, która zwyciężyła na szczeblu gminnym.

Nasza drużyna dobrze radziła sobie w rozgrywkach, wygrywając mecze z drużynami z: Wierzbicy, Rejowca Fabrycznego, Rudej Huty i Krasnegostawu. Jednak ostatecznie nasi reprezentanci przegrali z drużyną „Niedźwiadek” Chełm i zakończyli rozgrywki na II miejscu.

 

Dziewczęta - rocznik 1999-2000

 

W dniu 5 października 2010 r. w Radzyniu Podlaskim odbyły się eliminacje wojewódzkie dziewcząt roczników 1999-2000 do Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Wzięła w nich udział również drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w Sielcu. Dziewczęta w swojej grupie rozegrały spotkania z drużynami z: Radzynia, Trzebieszowa, Borków i Nowodworu.

Nasze reprezentantki zajęły w eliminacjach IV miejsce.
 

Dziewczęta - rocznik 1997-1998

 

W dniu 6 października 2010 r. w Wierzbicy odbyły się eliminacje wojewódzkie dziewcząt roczników 1997-1998 do Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

W rozgrywkach wzięła udział reprezentacja Publicznego Gimnazjum w Sielcu „Mega Sielec”. W grupie oprócz naszej drużyny znalazły się zespoły z Wierzbicy, Rejowca Fabrycznego, Rudej Huty, Urszulina i Sławatycz.

Nasza drużyna zajęła w eliminacjach II miejsce.

 

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>