Strona Główna>>>

 

II Eliminacje Gminne do Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
 

       
       


W dniu 14 września 2010 r. na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych Moje Boisko „Orlik 2012” w Leśniowicach odbyły się eliminacje gminne roczników 1997-1998 do piłkarskiego Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

W eliminacjach gminnych roczników 1997-1998 wzięło udział 8 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z Leśniowic i z Sielca a także Publiczne Gimnazjum w Sielcu. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym” z podziałem na chłopców i dziewczynki.

Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonał Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, który powitał wszystkich zawodników i zaprosił pierwsze drużyny do rywalizacji na boisku.

W wyniku sportowej rywalizacji I miejsce w kategorii chłopców zajęła drużyna "Gimbusie", II miejsce wywalczyła drużyna "Astropodobni" - oba zespoły z Publicznego Gimnazjum w Sielcu. III miejsce zajęła drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w Leśniowicach a IV miejsce przypadło reprezentantom Szkoły Podstawowej w Sielcu.

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła drużyna "Mega" Sielec z Publicznego Gimnazjum w Sielcu, II miejsce zajęły reprezentantki Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, III miejsce wywalczyła drużyna "Citi" Sielec z Publicznego Gimnazjum w Sielcu a IV miejsce przypadło Szkole Podstawowej w Sielcu.

Pamiątkowe dyplomy wręczył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, który pogratulował zawodnikom dobrych wyników i podziękował wszystkim za aktywny udział w rozgrywkach.

Zwycięskie drużyny chłopców i dziewcząt zyskały prawo do reprezentacji szkoły i gminy w eliminacjach wojewódzkich.

Eliminacje i finały wojewódzkie zostaną rozegrane odpowiednio w dniach 21.09 - 01.10 oraz w dniach 05.10 - 17.10. Najlepsze zespoły z poszczególnych województw zmierzą się w wielkim finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Warszawie w dniach 20 - 23.10.2010.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>